قابل توجه همکاران محترم شنوایی شناس

شرکت بهکاران عرصه به همراه انجمن شنوایی شناسان استان خراسان رضوی در نظر دارد طی روزهای ششم و هفتم اسفندماه 94 سمینار دوروزه الکتروفیزیولوژی، توانبخشی تعادل و فیتینگ سمعک را برگزار نماید. این سمینار دوروزه با حضور اساتید برجسته کشور در زمینه ارزیابی های الکتروفیزیولوژی و ارزیابی و توانبخشی سیستم تعادلی برگزار خواهد شد.

 

قابل توجه همکاران محترم شنوایی شناس

 

بنا بر هماهنگی های صورت گرفته با انجمن شنوایی شناسان ایران، شرکت بهکاران عرصه در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت و مشتاقانه منتظر دیدار با شما در این نمایشگاه هستیم.

 

به اطلاع تمامی شنوایی شناسان عزیز می رساند که شرکت بهکاران عرصه با همکاری انجمن شنوایی شناسی استان مازندران اقدام به برپایی سمینار علمی - آموزشی دو روزه در شهر ساری در تاریخ 10 و 11 دی ماه 94 خواهد نمود.

قابل توجه همکاران محترم شنوایی شناس

شرکت بهکاران عرصه به عنوان نمایندگی رسمی شرکت رزونانس ایتالیا اقدام به معرفی و ارائه محصولات این برند کرده و همکاران شنوایی شناس می توانند از این برند با کیفیت و با سابقه ایتالیایی در حوزه تجهیزات سنجش شنوایی با ضمانت و خدمات پس از فروش بهکاران عرصه بهرهمند شوند.

قابل توجه همکاران محترم شنوایی شناس

به اطلاع می رساند شرکت بهکاران عرصه با همکاری انجمن شنوایی شناسی ایران و نیز شعبه انجمن در تبریز در تاریخ 3 و 4 ام دی ماه اقدام به برگزاری سمینار شنوایی و تعادل خواهد نمود. در این سمینار دو روزه اساتیدی همچون جناب دکتر محمدخانی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و جناب استاد شیبانی زاده عضو هیئت علمی دانشگاه ایران حضور خواهند داشت.

به اطلاع می رساند که سمینار شنوایی شناسی دو روزه اهواز با حضور حداکثری همکاران شنوایی شناس این استان برگزار شد و راجع به موضوعات مختلف مربوط به حوزه های مختلف شنوایی شناسی از قبیل: الکتروفیزیولوژی، ارزیابی سیستم تعادلی و توانبخشی آن و تکنولوژی های روز سمعک بحث و گفتگو شد.

صفحه1 از2